Перейти на головну сторінку сайту

Рибоохоронний патруль виявляє порушення правил рибальства

12 квітня 2018 року проведено чергові рибоохоронні рейди на водних об'єктах області, зокрема на Бурштинському водосховищі, Дністрі та Пруті з їхніми притоками.

Так, спільно з працівниками ТОВ "Рибгосп Бурштинський" на акваторії Бурштинського водосховища виявлено та вилучено для знищення близько 600 м сіток. Рибу з браконьєрських сітних знарядь (30, 7 кг товстолобів та лящів) здано на рибоприймальний пункт рибгоспу.

Завершено рейд на водосховищі
Завершено рейд на водосховищі

Інші держрибінспектори виявляли порушників правил рибальства на Дністрі та Пруті з їхніми притоками. Того ж дня, у четвер 12 квітня, виявлено 2 порушення на р. Коломийці (притока Прута) в м. Коломия. Два місцеві мешканці отримали від рибоохоронного патруля штрафи по 170 грн. кожен.

Рейд по малих річках Пістиньці, Сопівці та Лючці (притоки Прута) також був результативним: в районі с. Нижній Вербіж місцевий мешканець близько 22:30 був затриманий під час успішного вилову риби руками. Рибалив чоловік у забороненому для цього місці та не маючи ніякого стримку: на момент затримання наловив 40 підустів з ікрою загальною вагою 8 кг (чим перевищив добову норму вилову риби у 2,7 рази). Своєю вправною риболовлею порушник завдав збитків на суму 1360 грн. А вже суму штрафу йому визначить суд.

Наловлена риба
Наловлена риба
Виловлені під час нересту підусти
Виловлені під час нересту підусти

Перейти на головну сторінку сайту