Перейти на головну сторінку сайту

В Івано-Франківську зупинено незаконний продаж риби

Незаконний продаж рибиВ середу, 14 лютого 2018 року, під час чергової перевірки стихійних продуктових ринків (яку цього разу очолював начальник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Р.С. Чорненький) виявлено факт незаконної торгівлі рибою.

Мешканець обласного центру продавав білого амура в одному з мікрорайонів Івано-Франківська. На момент фіксації правопорушення він ще мав 8 рибин загальною вагою 5 кг. Документів, які б підтверджували законність придбання риби, та сертифіката якості у продавця не було.

За фактом незаконної торгівлі рибою складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено. Матеріали справи передано до суду.

Допомогла викрити це правопорушення та зупинити незаконну торгівлю рибою інформація, отримана на "гарячу лінію" Івано-Франківського рибоохоронного патруля. Крім того, регулярно проводяться перевірки стихійних продуктових ринків по населених пунктах Івано-Франківської області для виявлення таких правопорушень.

Зазначимо, що порушення порядку придбання, збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. до 1700 грн. з можливою конфіскацією товару.

Перейти на головну сторінку сайту