Перейти на головну сторінку сайту

В Снятині проведено змагання із зимової риболовлі

В неділю, 28 січня 2018 року, у Снятині з ініціативи голови Снятинської міської ради Анатолія Шумка та керівника районної організації УТМР Михайла Григорчука на річці Прут (поблизу нового моста) відбулись вже традиційні міські змагання "Спортивна зимова риболовля - 2018". У змаганнях взяли участь близько вісімдесяти рибалок не тільки з міста, але й із навколишніх сіл; як старших та досвідчених, так і ще зовсім юних. На змаганнях був представник Івано-Франківського рибоохоронного патруля, який слідкував за дотриманням правил рибальства. Риболовля відбувалася за межами зимувальних ям, учасників попередили про необхідність відпускати "червонокнижні" види (насамперед це стосувалося марени) та "маломірки", які можуть випадково потрапити на гачок.

Зимова риболовля тривала три години. Всі призери були нагороджені грамотами та подарунками від спонсорів заходу, наймолодші учасники змагання отримали заохочуючі призи.

Насамкінець міський голова запросив усіх рибалок взяти участь у літніх змаганнях на Пруті, а також скуштувати смачної юшки з виловленої риби та зігрітися гарячим чаєм. А держрибінспектори тим часом роздали учасникам змагань надруковані Держрибагентством Довідники рибалки з детальним роз'ясненням Правил любительського та спортивного рибальства в області.
Відео Відео про це на YouTube...

Розпочато змагання
Розпочато змагання

Судді пильно стежать за дотриманням правил змагань
Судді пильно стежать за дотриманням правил змагань

Кожен підбирає уловисту приманку
Кожен підбирає уловисту приманку
Рибалки натрапили на рибне місце
Рибалки натрапили на рибне місце

Використано матеріали сайту Снятинської міської ради (новини на 30.01.2018)

Перейти на головну сторінку сайту