Перейти на головну сторінку сайту

Виявлено ще один випадок продажу браконьєрської сітки

26 січня 2018 року держрибінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля в черговий раз проводили перевірку місцевих ринків області для виявлення фактів незаконної торгівлі рибою та забороненими знаряддями лову. Цієї п'ятниці перевіряли торгові місця Снятинського району, зокрема ринок в с. Заболотів. Близько 10:15 було виявлено та зупинено незаконний продаж браконьєрської сітки.

Торгував рибальським крамом мешканець с. Кобаки Косівського району. Серед вудок, спінінгів та іншого рибальського спорядження пропонувалась до продажу і браконьєрська сітка.

Попри протести продавця, який помилково вважає, що його справа - продати, а хто купить і для чого, це його не обходить, - на продавця складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Звертаємо увагу, що Правилами любительського і спортивного рибальства забороняється "продаж фізичними та юридичними особами, які не мають на це дозволу, сіткових матеріалів, знарядь лову і пристосувань до них, застосування яких заборонено правилами рибальства" (див. п. 3.14 Правил).

Сітку вилучено. Матеріали справи направлено до суду, який накладе на чоловіка штраф від 153 грн. до 357 грн. Без сумніву, сітку конфіскують.

Торгове місце
Торгове місце

Продається браконьєрська сітка
Продається браконьєрська сітка

Вилучення сітки
Вилучення сітки
Цю сітку хотіли продати
Цю сітку хотіли продати

Перейти на головну сторінку сайту