Перейти на головну сторінку сайту

Держрибінспектори ведуть масово-роз'яснювальну роботу серед рибалок

Івано-Франківський рибоохоронний патруль отримав від Держрибагентства України надруковані Довідники рибалки з детальним роз'ясненням Правил любительського та спортивного рибальства. Як вже повідомлялось, ініціатором створення довідника стало Держрибагентство за підтримки Європейського Союзу через проект "Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPI)".

Довідники поширюються держрибінспекторами безпосередньо під час рибоохоронної діяльності, при здійсненні просвітницьких заходів на водоймах та ринках області стосовно дотримання положень та вимог правил рибальства.

Довідник містить загальні правила любительського рибальства, перелік законодавчих документів, що регламентують дане питання, перелік заборонених ділянок для здійснення вилову в області, розміри риб, дозволені до вилову рибалкам. Крім того, в брошурі зазначена відповідальність за вчинення правопорушень, такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, розміри компенсації за вилов риби з Червоної книги України, номери телефону "гарячої" лінії. Невеличкий формат брошури обрано таким спеціально, щоб рибалкам було зручно мати її при собі під час риболовлі.

Довідник створено з метою інформування людей про законодавчі вимоги під час здійснення рибальства та формування культури соціально відповідального рибальства в Україні.

Завантажити Довідник можна за цим посиланням.

Рибалки раді подарункам рибпатруля
Рибалки раді подарункам рибпатруля
В брошурі коротко викладено правила рибальства
В брошурі коротко викладено правила рибальства

Перейти на головну сторінку сайту