Перейти на головну сторінку сайту

На Гнилій Липі затримано крошнярів

Під час рибоохоронного рейду по Дністру та його притоках біля Галича, що проводився у суботу-неділю 4-5 листопада 2017 року, виявлено численні факти порушень правил рибальства.

Вже зранку біля 10 год. 4 листопада 2017 року на Гнилій Липі держрибінспекторами виявлено двох браконьєрів, які ловили рибу крошнями. Обидва - мешканці с. Тустань Галицького району, - орудували підйомними сітками 1,5*1,5 м. На час зустрічі з рибоохоронцями один браконьєр ще нічого не піймав. а інший мав невеличкий улов: 2 карасі та 5 верховодок (загальна вага - 300 г).

На обох браконьєрів складено по адмінпротоколу за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), крошні вилучено. Більш "вдалому" браконьєру нараховано для сплати 119 грн. збитків. Матеріали справ направлено до суду.

Браконьєрів очікують штрафи від 340 грн. до 680 грн. кожному.

Браконьєрська крошня
Браконьєрська крошня

Інша крошня
Інша крошня

Вилучені крошні
Вилучені крошні
Складання протоколів
Складання протоколів

Завершуючи рибоохоронний рейд, держрибінспектори перевірили дотримання правил рибальства на Бурштинському водосховищі. Виявлено багато порушень на скидному каналі Бурштинської ТЕС - рибалки ловили рибу в забороненому для рибальства місці. На всіх порушників правил рибальства складено адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Ще раз нагадуємо рибалкам про цілорічну заборону любительського рибальства на скидному каналі Бурштинської ТЕС (див. п. 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства).

Перейти на головну сторінку сайту