Перейти на головну сторінку сайту

Браконьєри з острогами набили риби на 10 тис. грн. збитків

Рибоохоронний рейд 11-12 жовтня на Пруті та Рибниці виявився результативним. Ще ввечері у середу 11 жовтня поблизу с. Тулуків на Снятинщині держрибінспекторами виявлено чоловіка з острогою на березі Прута. Оскільки він ще не почав полювання на рибу, то справа обійшлася лише адмінпротоколом за ч. 3 ст. 85 КУпАП, накладенням штрафу та вилученням забороненого знаряддя лову.

Повертаючись з Рибниці на Прут, рейдова група о 23:30 тієї ж середи виявила п'ятьох браконьєрів біля с. Рудники Снятинського району, які вже встигли набити острогами на Пруті досить риби. Загальний улов складав 281 шт. (149 головнів, 116 підустів, 10 рибців, 2 щуки, 1 "червонокнижна" марена, 3 пічкурі). Своїми протиправними діями браконьєри завдали збитків на суму 10088 грн.

Один з "мисливців" намагався втекти. Але держрибінспектори разом з громадськими інспекторами рибоохорони (членами УТМР) зуміли його затримати. Для встановлення осіб браконьєрів на місце події викликали працівників поліції.

На всіх п'ятьох браконьєрів складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Остроги вилучено.

Матеріали справ разом з нарахованими збитками направлено до суду, який кожному визначить штраф від 340 грн. до 680 грн.

Набита острогою риба
Набита острогою риба

Браконьєрські улови
Браконьєрські улови
Браконьєрські улови
Браконьєрські улови

Перейти на головну сторінку сайту