Перейти на головну сторінку сайту

Виявлено незаконний продаж риби

Незаконний продаж рибиУ середу, 26 липня 2017 року, близько 10 год. дня, під час чергової перевірки стихійних продуктових ринків, яка проводиться по населених пунктах Івано-Франківської області, виявлено факт торгівлі рибою без відповідних документів (документа, який підтверджує законність придбання риби, та сертифіката якості).

Цього разу рибою незаконно торгували в Рогатині. Мешканець с. Журавеньки Рогатинського району мав намір продати річкову рибу (підуста) загальною вагою 2,25 кг.

Певно, чоловік наловив риби у Дністрі. Але на правила рибальства не дуже зважав, адже в документі зазначено, що виловлена риба або відпускається живою, або призначена для особистого споживання.

Правилами любительського і спортивного рибальства забороняється продаж риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання, та сертифіката якості.

За фактом незаконної торгівлі рибою складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено. Матеріали справи передано до суду.

Зазначимо, що порушення порядку придбання, збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. до 1700 грн. з можливою конфіскацією товару.

Перейти на головну сторінку сайту