Перейти на головну сторінку сайту

Рибоохоронний патруль виявляє порушення правил рибальства на Пруті

Проводячи рибоохоронний рейд протягом 22-23 липня 2017 року на Пруті, держінспектори виявили не одне порушення правил рибальства.

Так, в суботу 22 липня о 23 год. 30 хв. на Пруті біля с. Прутівка Снятинського району виявлено браконьєра (мешканця м. Чернівці), який вночі ловив рибу сіткою-"екраном". На момент зустрічі з рейдовою групою він не наловив ще риби забороненим знаряддям лову. Браконьєрство задокументовано адмінпротоколом, складеним за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

"Екран" вилучено (та зігнуто "вісімкою"), а матеріали цієї справи передано до суду. Чоловік чекатиме штрафу від 340 грн. до 680 грн.

Сітка-екран, зігнута вісімкою
Сітка-екран, зігнута вісімкою

Вже вдень 23 липня 2017 року було виявлено ще кілька порушень правил рибальства.

А під вечір, в неділю 23 липня близько 17-18 год., на завершення рибоохоронного рейду на Пруті, біля с. Запруття Снятинського району виявлено місцевого рибалку, який прямував на риболовлю. Окрім дозволених правилами рибальства вудок, він мав ще про запас 2 сітки-"екрани" (для гарантії доброго улову). За таку "завбачливість" чоловіку доведеться заплатити штраф у розмірі 170 грн. за порушення правил рибальства: "забороняється перебувати на водоймі або поблизу неї зі знаряддями лову, застосування яких у даний час і в цьому місці заборонено".

Сітки-екрани
Сітки-екрани
Сітки-екрани маскувались вудками
Сітки-екрани маскувались вудками

Поблизу с. Завалля Снятинського району інший місцевий мешканець, зробивши собі острогу-гарпун, пірнав на ямі в Пруті з маскою та полював на рибу. Порушення правил рибальства полягає в тому, що підводні мисливці повинні мати відповідне посвідчення. Інакше такі остроги-гарпуни будуть вважатися забороненими знаряддями лову, а саме порушення - кваліфікуватись як грубе порушення правил рибальства. На мисливця складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Порушнику загрожує штраф від 340 грн. до 680 грн., конкретний розмір якого встановить суд.

Саморобна острога-гарпун
Саморобна острога-гарпун
Наконечник остроги-гарпуна
Наконечник остроги-гарпуна

Перейти на головну сторінку сайту