Перейти на головну сторінку сайту

Рибоохоронний патруль виявляє порушення правил рибальства

Проводячи рибоохоронний рейд в четвер, 29 червня 2017 року, держрибінспекторами виявлено на Дністрі поблизу с. Побережжя Тисменицького району закинуту сітку довжиною 150 м. Власника браконьєрського знаряддя на березі не було. Щоб не переривати запланований рейд вирішили сітку вилучити, а живу рибу з неї випустити. Що і було зроблено.

Інших порушень правил рибальства на Дністрі в той день вже не було виявлено.

Вилучена браконьєрська сітка
Вилучена браконьєрська сітка
Сітка вже в човні рибоохорони
Сітка вже в човні рибоохорони

А в суботу, 1 липня 2017 року, рейдовою групою поблизу шляхового мосту біля смт. Єзупіль Тисменицького району на річці Бистриця виявлено факт порушення правил рибальства рибалкою з вудкою. Мешканець Єзуполя, користуючись дозволеним знаряддям лову, став порушником в інший спосіб: піймав 7 рибців (вид, заборонений для вилову). На свою халепу він зумів виловити ще й 2 "червонокнижних" яльців.

Сума завданих рибалкою збитків складає 1785 грн. за рибців та 660 грн. за яльців - разом 2445 грн. за 9 рибинок. Нерозбірливого рибалку ще чекає штраф!

Треба сказати, що весь улов на Бистриці складався з "маломірок", тому якби чоловік був хоча б трохи перебірливіший, то не брав би в садок заборонених для вилову риб хоча б через їх малий розмір. А так улов для кота потягнув на понад 2,5 тис. грн.

В улові - заборонені для вилову риби
В улові - заборонені для вилову риби
Весь улов - маломірки
Весь улов - маломірки

Перейти на головну сторінку сайту