Перейти на головну сторінку сайту

В Надвірній виявлено факт незаконної торгівлі рибою

Незаконний продаж рибиВ суботу, 13 травня 2017 року, працівники Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводили черговий рейд місцями торгівлі харчовими продуктами. Такі рейди періодично проводяться по Івано-Франківську, районних центрах, інших містах і селищах області. Цього разу держінспектори контролювали законність продажу риби в місті Надвірна.

Це був вже не перший такий рейд в Надвірній, але в зазначену суботу рибоохоронці виявили факт незаконної торгівлі рибою на стихійному ринку. Мешканець Галича продавав без відповідних документів (які підтверджують законність їх придбання, та сертифіката якості) річкову рибу. На момент зустрічі з держінспекторами чоловік мав 5,5 кг риби (це був переважно підуст).

На чоловіка складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено. Матеріали справи передано до суду.

Зазначимо, що порушення порядку придбання, збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. до 1700 грн. з можливою конфіскацією товару.

Нагадаємо, що любительський і спортивний лов риби і водних безхребетних дозволяється для власних потреб; на водоймах загального користування здійснюється безоплатно та без надання якихось спеціальних дозволів.

Перейти на головну сторінку сайту