Перейти на головну сторінку сайту

Риболовля в межах міста вартістю в понад дві тисячі гривень

В суботу, 29 квітня 2017 року, під час рибоохоронного рейду по обох Бистрицях обласного центру, що проводився спільно із громадськими рибінспекторами та активістами, в улові виявлено форель - заборонений правилами рибальства до вилову вид риби. Тішачись з того, що в межах Івано-Франківська раптом добре почала брати форель, мешканець міста на Бистриці Надвірнянській встиг піймати вудкою 6 штук цього виду.

Його успіх гідно оцінили рибоохоронці: нарахували збитки в розмірі 2040 грн. (по 340 грн. за кожну форель). На горе-рибалку складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП, йому накладено 51 грн. штрафу.

Загалом, риболовля виявилася вельми дорогою: майже 2,1 тис. грн. І це при тому, що чоловік рибалив дозволеним знаряддям лову (вудкою), у дозволеному місці та у дозволений час. Одне не взяв до уваги рибалка: ловив (брав у садок) заборонену для вилову рибу.

Зазначимо, що виявити цей факт порушення правил рибальства допомогли громадські активісти та один з громадських інспекторів рибоохорони. Івано-Франківський рибоохоронний патруль тісно співпрацює з кількома громадськими об'єднаннями рибалок області, регулярно залучає до рейдової роботи кілька десятків громадських інспекторів рибоохорони. Вони й допомагають державним інспекторам охороняти рибні запаси краю, виявляти порушників правил рибальства.

Порушуючи правила виловлено 6 форелей
Порушуючи правила виловлено 6 форелей

Форель з улову
Форель з улову

Форель з улову
Форель з улову
Форель з улову
Форель з улову

Перейти на головну сторінку сайту