Перейти на головну сторінку сайту

Проведено рейд на Дністрі

12 січня 2017 року рибоохоронцями під керівництвом начальника Управління Р.С. Чорненького та його заступника І.В. Корсуна проведено рейд на Дністрі. Маршрут пролягав від гирла Лімниці по Дністру до гирла Бистриці. Метою рейду було виявлення браконьєрів на трьох зимувальних ямах, перевірка дотримання вимог правил рибальства на Дністрі.

Певно, через мороз рибалок на річці виявилося не багато. На зимувальних ямах нікого не було.

Проте рейд не був марним: на русловому повороті Дністра між селами Козина та Дубівці на кризі був ряд ополонок, прорубаних для спускання під лід сіток. Біля однієї ополонки затримано власника 50-метрової сітки, біля іншої - помічено ще одну сітку (браконьєра поблизу не виявилося). Трохи віддалік затримано іншого порушника правил рибальства, що з ополонки ловив рибу способом багріння. Поряд був закривавлений рибець (заборонений для любительського вилову вид), який коштуватиме браконьєру 255 грн. збитків.

За фактами браконьєрства складено 2 адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передано до суду. Обом браконьєрам (мешканцям с. Дубівці Галицького району) буде накладено штрафи від 340 грн. до 680 грн.

Витягнено підлідну сітку
Витягнено підлідну сітку
Забагрений рибець
Забагрений рибець

Перейти на головну сторінку сайту